Į kokias detales atkreipti dėmesį perkant vaikiškus rūbus ?

 • Į kokias detales atkreipti dėmesį perkant vaikiškus rūbus ?

  Šiuo metu vaikiškų drabužių pasiūla rinkoje yra tokia plati, kad ne visada tėveliams pavyksta iš pirmo karto įsigyti tokius, kurie tikrai visomis prasmėmis patenkintų lūkesčius. O jie dažniausiai apima ir grožį, tai yra, norisi, kad patiktų vaikui, taip pat ir funkcionalumą, rūbas turi būti patogus, galiausiai, jis turi būti tarnauti ilgai net ir tokiu atveju, jeigu bus dėvimas kasdien. Dažniausiai patirtis ateina su praktika, tačiau kad sutaupytume jums bent kiek laiko – pateiksime kelis paprastus patarimus, kurie padės iš pirmo karto įsigyti tikrai geros kokybės ir puikiai tarnausiančius drabužius vaikams.

  Nevaržo judesių
  Kai kurie tėveliai perka drabužius vaikams su mintimi, kad mažyliai greitai auga. Dėl to renkasi didesnius dydžius, nei vaikams reikia. Atrodo, koks gi skirtumas – drabužius greitai tiks. Deja, skirtumas tas, kad ne su tinkamo dydžio drabužiu judėjimas tampa kur kas sudėtingesnis, vaikas gali jaustis blogai. Žinoma, tad pats galioja ir perkant drabužius, kurie yra per maži. Dėl to būtinai reikia žiūrėti į matmenis, kad rastas rūbas būtų tinkamų matmenų, netaupykite. Taip pat netaupykite ir vaiko sveikatos, kadangi kai yra varžomi judesiai – augantis organizmas blogai juda, netinkamai ir dėl to net gali atsirasti sveikatos problemos.
  Sporto drabužiai – su sintetiniais audiniais
  Vaikai daug juda, tad svarbu pasirūpinti sportui skirtais drabužiais. Jie orientuoti ne tik į sporto būrelius, tačiau ir į bet kokią aktyvią veiklą, ypač, kai ji yra lauke. Svarbu renkantis aktyvumą judėjimui skirtus drabužius žiūrėti – kokia yra sudėtis. Nors dažnai mėgstama akcentuoti, kad geriausi drabužiai yra tie, kurie pagaminti iš natūralaus pluošto, tačiau šiuo atveju taisyklė negalioja. Rinkitės sportui skirtus drabužius, kuriuose yra ir sintetinių pluoštų: poliamidas ar poliesteris. Jie padeda išvengti drėgmės, o tai itin svarbu, kadangi mažieji ne tik mielai žaidžia su vandeniu visus metus, tačiau ir patys daug judėdami prakaituoja, to tinkamai audiniai gali padėti išvengti to diskomforto.
  Daugiau dėmesio etiketei
  Kiekvienas gamintojas pateikia etiketėje labai daug informacijos apie drabužius, kurie yra dėvimi. Tačiau blogai, kad kai kurie tėveliai neskaito tų etikečių. Dėl to nežino – kaip reikia tinkamai prižiūrėti drabužius, o prastas skelbimas – juos sugadina kur kas greičiau nei turėtų. Kai perkate internetu – dažniausiai priežiūros instrukcija būna taip pat greta nurodyta prekės, tad būtinai skaitykite. Palaukite tokia programa ir tokiomis skalbimo priemonėmis, kokios yra pateiktos kaip rekomendacinės. Tai yra būtina sąlyga dėl kurios drabužis ne tik tarnaus ilgai, tačiau ir tinkamai. Juk ne veltui yra pateiktos gana griežtos taisyklės – kaip turi būti prižiūrimi laukui skirti kombinezonai. Jie pagaminti iš specialaus audinio, kurios sulaiko šilumą bei padeda išvengti drėgmės. Tik tinkama priežiūra padeda ilgą laiką išlaikyti tas svarbias drabužio savybes.
  Drabužių kilmės šalis
  Tikrai ne kiekvienas tėvelis turi laiko detaliau domėtis drabužių kilmės šalimi. Tačiau kadangi ji nurodyta greta prekės perkant internetu – nesugaišite laiko ieškodami tokių rūbų, kurie ne tik gaminti tvariai, tačiau ir tarnaus ilgiau. Pavyzdžiui, ar žinojote, kad drabužiai, kurie yra įvežti iš ES šalių – griežtai reglamentuoti, tad galite būti ramus dėl jų kokybės? Galima sakyti, kad tokie rūbeliai yra sertifikuoti, tad maža kaina tikrai neturėtų reikšti, kad jų kokybė yra bloga.
  Renkantis vaikiškus drabužius svarbiausia yra kuo labiau apgalvoti pirkinius. Rinktis ne kiekybę, tačiau kokybę. Juk geri rūbai gali būti dovanojami kitiems. Tai – ne tik gražus gestas, tačiau ir tvarumas.
   

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija