Todlerio vasaros TOP'ai. Kaip rengtis?

Vasara yra metas, kai vaikai ne tik daugiau laiko praleidžia lauke, tačiau kasdienai mieliau renkasi ryškius, akis traukiančius drabužėlius, kurie yra puošti jų mylimais personažais. Juk kai saulė šviečia – nuotaika yra puiki ir demonstruoti madas kiemo draugams – norisi kaip niekada.

Vaikiškos patalynės užvalkalų pasirinkimas: paieškų gidas

Saldus vaiko miegas neatsiejamas nuo tinkamiausios patalynės pasirinkimo. Jo ieškant reikia skirti kuo daugiau dėmesio smulkmenoms, žinoma, rinktis ne tik pagal stilių, tačiau ir audinį bei kitus aspektus. Jeigu vaikas jau yra paaugęs – galima ieškoti kartu su juo. Daugeliui mažylių patinka, kad jie gali patys nuspręsti – kokiuose pataluose kasdien miegos ir koks personažas puoš jų miega, keliaus kartu į sapnų karalystę. Tačiau kai vaikas yra mažas – paieškos tenka tėveliams. Tikimės, kad šis gidas minėtas paieškas padarys bent jau kažkiek lengvesnėmis.

Mitai ir faktai apie vaikiškus drabužius

Ieškant vaikiškų drabužių galite susidurti su labai plačia pasiūla, kuri glumina – kokie yra patys geriausi. Paieškos bus greitesnės, jeigu netikėsite mitais, kurie dažniausiai trikdo rasti tikrai gerus drabužius. Aptarsime dažniausiai minimus mitus, kurie galimai trukdo rasti pačius geriausius drabužius vaikams. Bandysime juos paneigti faktais, kurie pagrįsti pačių tėvelių rekomendacijomis.

10 klausimų ir atsakymų apie vaikiškus drabužius. Rinkitės greičiau ir paprasčiau

Pasirinkti tinkamus drabužėlius vaikui – mokslas. Įveikiamas, tačiau reikia skirti dėmesio smulkmenoms. Ypač, kai perkami patys pirmi drabužiai kūdikiui. Tuomet dažniausiai kyla labai daug klausimų dėl tipų. Juk rinkoje drabužių vaikams yra labai daug. Ar tikrai visi reikalingi? Kuo skiriasi romperis nuo kombinezono? Ar verta pirkti unisex drabužius, kad juos galėtų dėvėti ir mergaitės, ir berniukai? Atsakymai dažniausiai ateina su laiku ir praktika.

Kombinezonai ir romperiai – pats svarbiausias kūdikio drabužėlis

Patys pirmi vaiko drabužiai – itin svarbūs. Juos reikia rinktis ne pagal spalvinę gamą, ne pagal tai, kas tėveliams yra gražu, tačiau pagal audinį, paties rūbo modelį. Juk esminis dalykas yra prisiderinti prie kūdikio poreikių. O jo odelė dar yra labai jautri, mažyliui svarbu, kad kasdien dėvimi drabužiai būtų pagaminti iš natūralaus audinio, geriausia medvilnės, galiausiai, kad jie ne tik maloniai glustų prie kūno, tačiau ir visiškai nevaržytų kasdieninių judesių.

Unisex drabužiai vaiko spintoje. Kaip aprengti „porytę“ tais pačiais drabužiais?

Auginti du skirtingų lyčių vaikučius – tikras lobis. Juk galima pamatyti – kaip skiriasi berniuko ir mergaitės charakteris, kokiomis asmenybėmis jie auga, juos analizuoti bei patirti labai skirtingus jausmus auginant žmones.
Tiesa, minusas tas, kad reikia pasirūpinti ir skirtingais drabužiais. Juk mergaitės dažniausiai linkusios kasdienai rinktis puošnias, ryškias sukneles, kai tuo tarpu berniukams svarbiausia patogumas, kadangi tik tokiu atveju bus galima patirti nuotykius.
 

Medvilniniai vaikiški drabužiai – puikus pasirinkimas mažylio odai

Renkantis drabužius vaikams daugelis tėvelių dėmesį skiria ne tik jų dydžiui bei stiliui, tačiau taip pat ir audiniui iš kurio rūbelis yra pagamintas. Tikrai nereikia nuvertinti sintetinių audinių, kadangi daugelis jų yra labai geros kokybės, padeda išvengti drėgmės, prisitaiko prie vaiko gyvenimo būdo. Tačiau kai kalbama apie apatinius drabužius arba lauko drabužėlius, kurie yra skirti karštoms vasaros dienoms – prioritetą visada siūlome skirti medvilnei. Natūraliam pluoštui, kuris maloniai glunda tarsi antra oda, o svarbiausia, kad medvilniniai drabužėliai nėra brangūs.

Vaikiškų drabužių klasifikavimas pagal lytį

Ieškant drabužio suaugusiam žmogui - dažniausiai rūbų klasifikavimas pagal lytis atrodo visiškai įprastas dalykas. Juk moterys tradiciškai būna kitokių formų nei vyrai, o kur kas pats rūbo tipas, kuris dažniausiai sietinas su tam tikra lytimi. Štai kiek kitaip yra tuomet, kai ieškote drabužio vaikams. Ypač - kūdikiams. Dažnai prekybos centruose rūbeliai taip pat klasifikuojami pagal tai - kokiai lyčiai jie labiausiai tinka. Tačiau dažnu atveju tai yra tik papildomos rekomendacijos, kurios galimai padeda tiems, kurie ieško konkrečios spalvos bei papuošimų rūbelių. Tokių, kurie dažniausiai sietini su tam tikra lytimi, tačiau nėra faktas, kad skirti tik jai.

Suknelės – svarbiausias drabužis mergaitėms vasaros metu

Pagerėjus orui ne tik vis daugiau laiko norisi praleisti lauke, tačiau ir kasdien puoštis, dėvėti tokius drabužius, kurie suteikia daugiau pasitikėjimo savimi, tačiau taip pat nevaržo judesių. Tokius pačius poreikius turi ir mergaitės, kurios dažnai nori puoštis ne tik švenčių metu, tačiau ir kasdien.

Kaip ilgesniam laikotarpiui išlaikyti vaikiškų drabužių kokybę? Patarimai

Renkantis drabužius vaikams tėveliai dažniausiai daugiausia dėmesio skiria ne stiliui, tačiau kokybei. Norisi, kad įsigyti drabužiai tarnautų kuo ilgiau, kad audinys nereikalautų jokio ypatingo dėmesio, atrodytų puikiai. Tiesa, rūbo ilgaamžiškumas labai dažnai priklauso nuo jo priežiūros. Taigi, įtaką daro toli gražu ne tik audinys.

Suknelės mergaitėms. Kaip pasirinkti tinkamą?

Nors drabužių pasiūla yra labai plati, tačiau mergaitės vis tiek dažniausiai mieliau renkasi sukneles, kadangi jos padeda atrodyti princesiškai, galiausiai, tai yra gana patogus drabužis kasdienai. Tėveliai taip pat dažnai mergaites puošia suknelėmis, kadangi yra gera matyti, kaip mažosios nuostabiai atrodo, pačios savimi pasitiki. Drabužiai gali suteikti daugiau meilės sau, tad renkantis sukneles.

Vaikiškų drabužių priežiūra

Dažnai tėveliai skalbdami vaikiškus drabužius naudoja visiškai kitus ploviklius, skalbiklius nei deda į skalbyklę tuomet, kai yra plaunami suaugusiųjų rūbai. Kodėl? Kadangi galvojama, kad cheminės medžiagos, kurios yra tokiuose skalbikliuose, gali sudirginti vaikų odą. Tačiau ar tai yra tiesa? Bandysime aptarti esminius aspektus straipsnyje.

Vaikiškų/kūdikiškų drabužių paieškos: nuo audinio iki matmenų

Renkantis drabužius vaikams – reikia skirti daugiau dėmesio smulkmenoms nei tokiu atveju, kai rūbai yra ieškomi suaugusiems. Kodėl? Kadangi mažieji dažniausiai gyvena aktyviau, net galima sakyti, kad purviniau. Taip pat tinkama apranga gali padėti kur kas paprasčiau pažinti pasaulį, atrasti jo malonumus, galiausiai, nebijoti išbandyti naujų dalykų.

Į kokias detales atkreipti dėmesį perkant vaikiškus rūbus ?

Šiuo metu vaikiškų drabužių pasiūla rinkoje yra tokia plati, kad ne visada tėveliams pavyksta iš pirmo karto įsigyti tokius, kurie tikrai visomis prasmėmis patenkintų lūkesčius. O jie dažniausiai apima ir grožį, tai yra, norisi, kad patiktų vaikui, taip pat ir funkcionalumą, rūbas turi būti patogus, galiausiai, jis turi būti tarnauti ilgai net ir tokiu atveju, jeigu bus dėvimas kasdien. Dažniausiai patirtis ateina su praktika, tačiau kad sutaupytume jums bent kiek laiko – pateiksime kelis paprastus patarimus, kurie padės iš pirmo karto įsigyti tikrai geros kokybės ir puikiai tarnausiančius drabužius vaikams.

Kūdikio drabužių ABC: kuo jie skiriasi vienas nuo kito?

Jeigu laukiate naujo šeimos nario – būtina iš anksto apsirūpinti drabužiais, įvertinti, kad gali tekti iš karto mažylį rengti ne standartiniu 52 dydžiu, tačiau net 59 ir 64, kadangi mažieji gali gimti didesni nei buvo planuota arba tikėtasi. Svarbu, žinoma, įsigyti ne tik kelių skirtingų dydžių drabužius, tačiau ir apskritai – skirtingo tipo rūbus, kurie dėvimi ne tik pagal sezoniškumą, tačiau ir patogumą: kur einate, ar mažylis judrus ir panašiai.

Patalynės užvalkalai vaikams. Ką reikia įvertinti renkantis?

Geras ir saldus miegas yra neatsiejamas nuo tinkamo patalynės užvalkalo, kuris būtinai turi būti keičiamas reguliariai. Tai yra natūralu, visiems suprantama. Tiesa, šiuo metu vaikams siūlomų užvalkalų pasiūla yra tokia plati, kad ne visada paprasta rasti variantą, kuris Jums labiausiai tinka.
Aptarsime kriterijus, kuriems reikia skirti bene daugiausia dėmesio. Esame tikri, kas tuomet bus rastas toks užvalkalas, kuris padės vaikui pasinerti į sapnų karalystę ir miegoti saldžiai, ilgai bei kokybiškai.
 

Striukės ir lietpalčiai pavasariui: kaip pasirinkti?

Džiugu, kad lauke oras vis labiau lepina saulyte, tačiau reikia nepamiršti, kad labai dažnai itin patraukliai atrodantis už lango jis yra ne toks švelnus kaip norėtųsi. Ypač vaikams, kurie mielai nusimauna pirštines, skuba žaisti su vandeniu, labai daug laksto, tad sušyla, o papūtus tikrai ne tokias maloniam pavasario vėjui yra lengva peršalti.

Pirmieji drabužėliai kūdikiui: kuo pasirūpinti?

Kūdikio laukimas yra didelis džiaugsmas, kurį dažniausiai norisi papildyti nuostabiais rūbeliais, kurie ne tik sušildo mažąjį, tačiau taip pat džiugina ir tėvelių regą. Tiesa, kartais nori įsigyti tuos rūbelius yra tiek daug, kad perkama daugiau nei reikia. O persistengti tikrai neverta, kadangi mažiesiems svarbiausia yra tėvelių meilė ir dėmesys.

Avalynės vaikams pasirinkimas: 10 aspektų, kuriuos reikia įvertinti

Ieškant avalynės vaikams reikia kuo daugiau dėmesio skirti smulkmenoms, kadangi tinkami batai nulemia ne tik savijautą, tačiau ir gerą eiseną. Nereikia skubėti ieškoti ortopedinių batų, kadangi labai dažnai poreikius patenkina ir paprasti, svarbiausia, kad tinkamo dydžio, kokio reikia vaikui.

Ruošiame vaiko spintą pavasariui: kokiais drabužiais pasirūpinti?

Pavasaris jau visai šalia, atrodo, kad juo kvepia, tad laikas ne tik išskėstomis rankoms laukti didesnio saulės spindulių kiekio, tačiau taip pat ir pasirūpinti vaikiškais drabužėliais, kurie leis mažajam ne tik gerai jaustis, tačiau taip pat ir kur kas smagiau tyrinėti pasaulį.

Svarbiausios taisyklės perkant vaikiškus drabužius internetu

Vaikai auga labai greitai, tad natūralu, kad reikia skirti dėmesį ne tik besikeičiantiems jų poreikiams, pomėgiams, tačiau ir tokioms smulkmenoms kaip drabužiai, kurie dėvimi ne tik šilumai, tačiau taip pat ir savo stiliaus kūrimui, asmeninio pasaulio perteikimui ir t.t.

  • Prenumeruok ir laimėk

    Informacija