Ruošiame vaiko spintą pavasariui: kokiais drabužiais pasirūpinti?

Ruošiame vaiko spintą pavasariui: kokiais drabužiais pasirūpinti?

Pavasaris jau visai šalia, atrodo, kad juo kvepia, tad laikas ne tik išskėstomis rankoms laukti didesnio saulės spindulių kiekio, tačiau taip pat ir pasirūpinti vaikiškais drabužėliais, kurie leis mažajam ne tik gerai jaustis, tačiau taip pat ir kur kas smagiau tyrinėti pasaulį.

Dažniausiai dar prieš ateinant sezonui reikia iškart susidaryti drabužių sąrašą, kurių reikia mažajam. Kadangi pabiručiai labai greitai auga – daugelis tėvelių prieš kiekvieną sezoną peržiūri spintos turinį ir pasidaro sąrašą – kokio papildymo reikia.
Trumpa paruoštukė, kuri padės jums nieko nepamiršti – žemiau.
Lauko drabužėliai
Pavasaris yra labai permainingas, tad dažnai reikia net kelių lauko drabužių, kad priklausomai nuo oro – visada būtų kaip aprengti vaikutį.
1. Plona striukė, kuri dažniausiai jau bus reikalinga nuo balandžio vidurio.
2. Storesnė striukė arba plonas kombinezonas, kuris dažniausiai dėvimas nuo kovo iki balandžio.
3. Reikia plonesnių, nei žiemos metu, galvos ir kaklo, rankų apdarėlių. Žiūrėkite, kad jie taip pat būtų atsparūs drėgmei, kadangi pavasarį tikrai gana dažnai lyja.
4. Lietpalčiai taip pat dažnai reikalingi ne tik rudenį, tačiau ir pavasarį. Tiesa, dažniausiai tas pats modelis, pagal storumą, tinka abiems šiems sezonams.


Markinėliai ilgomis rankovėmis
Pavasarį, kai jau yra gana šilta, kai lauke oro temperatūra siekia apie +20 – dažniausiai vaikai yra apvelkami įvairiomis maikutėmis. Kuo daugiau jų turėsite – tuo geriau, kadangi niekada nekils klausimas – kuo rengti vaiką. Tinka ir maikutės ilgomis rankovėmis ir tos, kurios yra ¾. Dažniausiai trumpomis dar reikia rečiau arba jos yra rengiamos po megztukais. Visgi, iš po žiemos megztiniai dažniausiai yra pabodę, tad maikutės ilgomis rankovėmis ir tampa tikrai patogia alternatyva.


Kelnės ir pėdkelnės
Nors pavasaris gali atrodyti labai saulėtas, tačiau reikia nepamiršti, kad kai atšąla kojos – dažniausiai ir aplanko ligos. Dėl to reikia pasirūpinti tikrai gana šiltų kelnių arba pėdkelnių, kurios bus vilkimos po kelnėmis, atsargomis. Jeigu dažniausiai pavasario metu vaikutis dėvi tik kelnes – tuomet siūlome rinktis šiltesnes. Jeigu sutinka dėvėti ir giedrutes – tuomet tiks ir džinsas. Vėlgi, kuo daugiau rūbelių – tuo didesnė tikimybė, kad bus paprasčiau sukomplektuoti derinius, kurie patinka ne tik tėveliams, tačiau ir vaikams.


Sportiniai/laisvalaikio kostiumai
Taip pat ir mergaitėms, ir berniukams tinka ir įvairūs sportiniai kostiumėliai. Kadangi mažieji dažnai pavasario metu nori kuo daugiau laiko praleisti lauke – tuomet ir gelbėja įvairūs sportiniai kostiumėliai, kurie ne tik nevaržo judesių, tačiau ir gražiai atrodo, gali būit puošti įvairiais personažais. Tik žiūrėkite – iš kokio audinio kostiumėlis yra pagamintas, tai yra, reikia įvertinti, kad jis būtų užtektinai šiltas. Ypač, jeigu kostiumėlis bus dėvimas vienas lauke, be jokių lauko drabužių.


Avalynė
Galiausiai, svarbu, kad kiekvienam metų laikui būtų parinkta pagal orą bei kitas klimato sąlygas labiausiai tinkama avalynė. Pavasariui dažniausiai reikia ir botų (guminių), ir sportukų, net basučių, laivelių, kurie avimi artėjant vasarai. Kadangi avalynė dažniausiai perkama bent jau porai metų – geriau daugiau, kad būtų galima laviruoti pagal orą.
 

  • Prenumeruok ir laimėk

    Informacija