Svarbiausios taisyklės perkant vaikiškus drabužius internetu

Svarbiausios taisyklės perkant vaikiškus drabužius internetu

Vaikai auga labai greitai, tad natūralu, kad reikia skirti dėmesį ne tik besikeičiantiems jų poreikiams, pomėgiams, tačiau ir tokioms smulkmenoms kaip drabužiai, kurie dėvimi ne tik šilumai, tačiau taip pat ir savo stiliaus kūrimui, asmeninio pasaulio perteikimui ir t.t.

Kadangi toli gražu ne kiekvienas tėvelis turi laiko lankytis prekybos centruose ieškodamas drabužėlių vaikučiui, galiausiai, ne kiekvienam tai ir patinka – vaikiškų drabužių pirkimas internetu tampa labai patrauklia ir vis daugiau dėmesio sulaukiančia galimybe.

Tiesa, kai kurie bijo pirkti internetu, kadangi nėra tikri, ar tikrai nereikia pirmiausia paliesti audinio, kad pavyktų rasti tobulus drabužėlius. Tokius, kurie gražiai atrodo, nereikalauja daug priežiūros, žinoma, malonūs odai. Įmanoma. Tik reikia žinoti kelias smulkmenas.

Drabužiai pagal sezoniškumą

Renkantis rūbus internetu pirmiausia siūlome jų ieškoti pagal tai – kokiam sezonui yra skirti. Tai dažniausiai sukonkretina ir pagreitina paieškas. Sakykite, kad tos pačios maikutės gali būti dėvimos visus metus? Tikrai taip. Tačiau daugeliui vaikų svarbu, kad drabužis būtų ne tik malonus odai, tačiau ir stilingas. Dėl to žiemomis, po megztukais, dėvimos maikutės, gali būti ir neutralios spalvos, nuobodžios – vaikams jokio skirtumo. Tačiau vasaromis tai yra vienas svarbiausių drabužių, tad vaikučiai mieliau renkasi modelius su ryškias paveiksliukais, ypač, kai drabužis puoštas jų mylimu personažu.

Ypač daug dėmesio reikia skirti sezoniškumui tokiu atveju, kai pasirenkami lauko drabužiai. Pavasariui skirtos striukės dažniausiai yra plonesnės, tačiau atsparios lietui. Rudeninės – taip pat su specialia medžiaga, kurios apsaugo nuo lietaus, tačiau taip pat ir šiltos, su pūkeliu arba kailiuku. Dažnai prekybos vietose greta prekės yra pateiktas detalus aprašymas (kaip ir pas mus), tad paprasčiau yra rasti lauko drabužius, kurie atitinka poreikius. Svarbiausia ne pirkti aklai, tačiau susipažinti su rūbo parametrais.

Gaminio etiketės

Kaip jau minėjome, perkant internetu drabužiai būna detaliai aprašyti, tad galima net ir nepalietus audinio tiksliai žinoti – ką perkate. Retai pamatysite atskirai nufotografuotas drabužio etiketas, tačiau jų ir nereikia, kadangi greta nuotraukos yra pateiktos svarbiausios rūbo techninės charakteristikos.

Žiūrėkite, kokia yra audinio sudėtis, kadangi ji lemia – kaip drabužis turi būti prižiūrimas. Šiuo metu internete galima rasti labai daug patarimų, kurie padeda tinkamai pasirūpinti konkrečiu audiniu. Iškart susipažinus su medžiaga bus galima suprasti – ar tai bus lepus drabužis. Visgi, dažniausiai vaikiški drabužiai yra medvilniniai arba iš poliesterio. Jie nėra reiklūs, tad skalbiami paprasčiausiai skalbyklėje. Svarbiausia – tinkama temperatūra ir skalbimo milteliai, kure pašalins dėmes, tačiau neblukins audinio.

Racionaliai apgalvokite pirkinių krepšelį

Kadangi vaikai labai greitai auga, daugelis tėvelių perka drabužius neapgalvotai. Ima, kas tuo metu atrodo tinkama, tačiau vėliau pamato, kad drabužis nėra dėvimas, kadangi su niekuo nedera arba vaikui, pavyzdžiui, nepatinka paveiksliukas jame. Kaip to išvengti?

Jeigu vaikas jau yra didesnis – žinoma, kad visada galima pirkti su juo kartu. Dėl to laimi drabužių pirkimas internetu, kadangi galima patogiai sėdint namuose, ant sofos peržiūrėti opcijas ir įsigyti tuos drabužius, kurie mažajam tikrai patinka.

Kai vaikas yra mažas – reikia įvertinti, kurie drabužiai bus skirti namams, ir kurie – išėjimui. Tuomet galima kur kas paprasčiau suklasifikuoti rūbus. Mes esame ekologiška įmonė, kuri siekia, kad būtų išvengta perteklinio vartojimo. Dėl to siūlome pirkti drabužius tuomet, kai jų tikrai reikia, taip pat, tokius, kurie tikrai bus dėvimi. Dažniausiai drabužių yra įsigyjama per daug tuomet, kai jie perkami tik kartą per sezoną. Reguliariai papildant spintą – bus galima išvengti nereikalingų rūbų pirkimo, kadangi apsilankymas virtualiame prekybos centre bus tikslingas, konkrečiai žinant – kokio drabužio tuo metu reikia.

Nepamirškite sekti akcijas

Puiki galimybė sutaupyti yra ne tik pirkti racionalius drabužių kiekius, tačiau taip pat ir sekti akcijas, kurios mūsų prekybos vietoje taip pat yra siūlomos gana dažnai. Svarbiausia, kad mažesnė kaina šiuo atveju tikrai nereiškia blogesnės kokybės.

Tinkamas dydis

Renkantis drabužius svarbu, kad jie būtų tokio dydžio, kokio reikia vaikučiams. Juk mažieji kasdien labai daug juda, tad tik malonus apgludimas aplink kūną leidžia tai daryti visiškai nevaržomai. Žinoma, kalbant apie laisvumą, siūlome jo nemaišyti su per dideliu dydžiu. Kadangi vaikai labai greitai auga, kai kurie tėveliai perka dydžiu arba keliais didesnius drabužius. Taip daryti nereikėtų. Juk vaikui bus sunku judėti su per dideliu drabužiu. Geriau padėvėtą bandyti parduoti nei riboti vaiko mobilumą su drabužiu, kuris neatitinka jo poreikių.

  • Prenumeruokite naujienlaiškį

    Informacija