Mitai ir faktai apie vaikiškus drabužius

Mitai ir faktai apie vaikiškus drabužius

Ieškant vaikiškų drabužių galite susidurti su labai plačia pasiūla, kuri glumina – kokie yra patys geriausi. Paieškos bus greitesnės, jeigu netikėsite mitais, kurie dažniausiai trikdo rasti tikrai gerus drabužius. Aptarsime dažniausiai minimus mitus, kurie galimai trukdo rasti pačius geriausius drabužius vaikams. Bandysime juos paneigti faktais, kurie pagrįsti pačių tėvelių rekomendacijomis.

Mitas, kad vaikiški drabužiai visada blogos kokybės.
Vaikiškų drabužių pasiūla yra tokia plati kaip ir skirtų suaugusiems. Natūralu, kad dėl to labai kinta ir kokybė. Tiesa, vaikai labai greitai auga, tad jie dažniausiai nespėja sudėvėti drabužių iki tiek, kad tektų juos išmesti. Dėl to tikrai neverta investuoti didelių pinigų į vaikiškus drabužius. Maikutės, šortai ir suknelės net ir po kelis eurus gali puikiai tarnauti keliems vaikučiams. Taigi, dalintis tais, kurie jums jau nebėra reikalingi – visada verta, kadangi tai nudžiugins kitus vaikus ir svarbiausia – jų tėvelius.
Mitas, kad vaikiški drabužiai turi būti gaminami iš natūralaus audinio.
Dažniausiai drabužiai kūdikiams yra gaminami iš natūralaus audinio. Mažyliams labai svarbu, kad audinys būtų itin malonus odai. Tačiau kai vaikai paauga – sintetiniai audiniai taip pat yra labai geras pasirinkimas. Ypač tie, kurie leidžia išvengti drėgmės. Dažniausiai sintetinių audinių drabužiai vaikams yra siūlomi nuo pusės metų amžiaus. Iki tol kasdien dėvimi romperiai yra medvilniniai. Žinoma, visiškai kitokios taisyklės taikomos kalbant apie lauko drabužius. Specialūs kombinezonai visada gaminti iš sintetinių audinių ir yra dėvimi jau nuo pirmų gyvenimo dienų.
Mitas, kad vaikiški drabužiai labai brangūs.
Vaikiškų drabužių kainos yra labai įvairios. kaip jau minėjome – mažyliai labai greitai auga, tad dažniausiai paprasčiausiai neapsimoka investuoti didelių pinigų, kadangi tai neatsiperka. Taip pat nepamirškite, kad sutaupyti galima perkant drabužius per akcijas.
Mitas, kad drabužiai vaikams visada puošti pasakų personažais.
Vėlgi, pasiūla yra labai plati, tad rasite tokius drabužius, kurie yra puošti pasakų personažais ir tokius, kurie yra neutralūs. Kai vaikai paauga – galima drabužius pirkti kartu (ypač patogu internetu). Tuomet vaikas pats renkasi tokio stiliaus, kuris jam labiausiai patinka. Tiesa, kai mažylio stilius dar priklauso nuo tėvelių – geriausia spintoje yra turėti labai įvairius drabužius ir augančiam vaikui suteikti galimybę pačiam nuspręsti – kaip konkrečią dieną jis nori rengtis.
Mitas, kad pirkti internetu yra sudėtinga.
Vis daugiau tėvelių džiaugiasi, kad šiuo metu drabužių pirkimas internetu yra toks paprastas ir greitas. Pamatyti akcijas galima labai greitai, tad kaina bus mažesnė, tačiau išlaikoma kokybė patenkina poreikius. Svarbiausia ieškoti naudojantis filtrų pagalba. Tai labai pagreitina paieškas. Taip pat būtina susipažinti su dydžių lentele, kuri leis būti ramiu, kad perkami drabužiai internetu bus tinkamų matmenų.
Mitas, kad reikia matuoti drabužius prieš perkant.
Vaikiškų drabužių dydžiai dažniausiai atitinka daugelio mažųjų kūno matmenis, tad galite būti ramūs, kad ir perkant internetu – dydžiai tikrai tiks vaikui. Matuoti tikrai nėra būtina, esame tikri, kad ir be matavimo nesunkiai rasite drabužius, kurie tiks Jūsų vaikui visomis prasmėmis.
 

  • Prenumeruok ir laimėk

    Informacija