Patalynės užvalkalai vaikams. Ką reikia įvertinti renkantis?

Patalynės užvalkalai vaikams. Ką reikia įvertinti renkantis?

Geras ir saldus miegas yra neatsiejamas nuo tinkamo patalynės užvalkalo, kuris būtinai turi būti keičiamas reguliariai. Tai yra natūralu, visiems suprantama. Tiesa, šiuo metu vaikams siūlomų užvalkalų pasiūla yra tokia plati, kad ne visada paprasta rasti variantą, kuris Jums labiausiai tinka.
Aptarsime kriterijus, kuriems reikia skirti bene daugiausia dėmesio. Esame tikri, kas tuomet bus rastas toks užvalkalas, kuris padės vaikui pasinerti į sapnų karalystę ir miegoti saldžiai, ilgai bei kokybiškai.
 

Stiliaus pasirinkimas – kartu su vaiku
Daugeliui vaikų pirmiausia svarbu yra miegoti ne tik kad švarioje patalynėje, tačiau tokioje, kuri atrodo jaukiai, kurioje galima keliauti po fantazijų pasaulį. O pas mus patalynių komplektų vaikams pasiūla yra tokia plati, kad net ir paties išrankiausio mažylio poreikiai bus patenkinti.
Daugeliui mergaičių patinka Elza ir Ledo karalystės. Berniukui daugiau dėmesio skiria šunyčiams Patruliams. O kur dar Maša ir lokys bei daugelis kitų personažų, kurie nugula ant patalynės.
Kadangi komplektai yra perkami internetu – galima labai patogiai, kartu su mažuoju ieškoti tokio varianto, kuris jam labiausiai tinka. Ir tikrai, atminkite, kad šiuo atveju svarbiausi yra Jūsų vaiko poreikiai. Taigi, patalynės komplektas turi būti artimas Jūsų sielai, o ne Jums. Galiausiai, koks gi Jums skirtumas – kas puoš mažojo patalynę. Svarbiausia, kad mažyliui paveiksliukas patiktų ir keltų tik geriausias emocijas. Tai skatins jį kas vakarą gultis į lovą.
Maloni medžiaga
Štai tėveliams dažniausiai svarbiau nei paveiksliukas yra tai, kad medžiaga iš kurios patalynė bus pagaminta – būtų maloni, geros kokybės, žinoma, kad patiktų mažyliui. Dažniausiai patalynės užvalkalai yra gaminami iš medvilnės. Ji ne tik nėra reikli, tačiau taip pat ir visiškai natūrali, oda su ja kvėpuoja, galiausiai, džiugina ir kokybė, tai, kad užvalkalai tarnauja labai ilgai. Žinoma, medvilnė tikrai nėra vienintelis arba pats geriausias pasirinkimas. Tačiau faktas, kad vienas geriausių, kadangi yra natūralus.
Priežiūra
Taip pat skatiname tėvelius daugiau dėmesio skirti priežiūros aspektams. Šiuo atveju geriausia kuo detaliau skaityti etiketes, kuriose yra nurodyta svarbiausia informacija apie plovimą, džiovinimą ir panašiai. Žinoma, dažniausiai audinys lemia priežiūros niuansus. Kaip jau minėjome – medvilnė yra viena mažiausiai lepių medžiagų, tad ją rinktis apsimoka. Ne tik tokiu atveju, kai ieškote patalynės užvalkalų, tačiau ir tuomet, kai lyginami keli skirtingi drabužėliai.

3D ar ne?
Dar vienas vertinimo aspektas yra 3D technologija. Žinoma, kad vaikams dažniausiai ji patinka, kadangi tie personažai, kurie yra pavaizduoti – dažniausiai atrodo gyviau, natūraliau, labiau traukia akis. Kai kurie tėveliai pergyvena, kad tokie užvalkalai gali trumpiau tarnauti, tai yra – greičiau nusiskalbia. Tai nėra tiesa. Įsigijus geros kokybės užvalkalus galite būti ramus, kad jie jums tarnaus ilgai. Ir šiuo atveju jokio skirtumo, ar gaminys bus 3D tipo, ar paprastas. Taip pat svarbu, kad medžiaga būtų valoma pagal gamintojo pateiktas rekomendacijas. Tai garantuos, kad audinys neišbluks.
Geram miegui reikia geros kokybės užvalkalų. Žinoma, ir geros patalynės. Tik optimalus derinys leis būti ramiu, kad Jūsų mažylis kiekvieną vakarą su šypsena eis į lovą ir tuo pačiu – joje išmiegos visą naktį. O tai, žinoma, patiks kiekvienam tėveliui.
 

  • Prenumeruok ir laimėk

    Informacija