Pirmieji drabužėliai kūdikiui: kuo pasirūpinti?

 • Pirmieji drabužėliai kūdikiui: kuo pasirūpinti?

  Kūdikio laukimas yra didelis džiaugsmas, kurį dažniausiai norisi papildyti nuostabiais rūbeliais, kurie ne tik sušildo mažąjį, tačiau taip pat džiugina ir tėvelių regą. Tiesa, kartais nori įsigyti tuos rūbelius yra tiek daug, kad perkama daugiau nei reikia. O persistengti tikrai neverta, kadangi mažiesiems svarbiausia yra tėvelių meilė ir dėmesys.

  Pateiksime sąrašą drabužėlių, kurios pirmiausia siūlome įsigyti. Pirmiems mėnesiams jų pakaks, tačiau nepamirškite, kad mažieji greitai auga, tad visada verta nelaukti, kol pritrūksite tam tikro dydžio rūbelio.
  Smėlinukai
  Ta yra bene pats svarbiausias drabužėlis, kurį kasdien dėvi kūdikiai. Dėl to geriau turėti kuo daugiau komplektų, kadangi mažieji juos išpurvina tikrai greitai, per dieną gali tekti pakeisti net kelis. Mažiausias dydis dažniausiai yra 52, tačiau kartais vaikučiai gimsta didesni, tad iškart reikia beveik 60 dydžio. Jau geriau turėti daugiau vienetų, kadangi smėlinukai – tikrai reikalingas drabužėlis. Taip pat siūlome juos pirkti neutralių spalvų, kadangi tuomet bus paprasčiau skalbti.
  Komplektukai
  Taip pat būtina pasirūpinti ir komplektukais. Daugelis galvoja, kad jie būtini tik tuomet, jeigu vaikas gimsta vėsiuoju metų laiku. Tikrai ne. Mažiesiems reikia kuo daugiau šilumos nei suaugusiems, tad ir net ir vasaros dienomis kartais tenka rengti komplektukus ilgomis rankovėmis, kuriuos sudaro kelnės bei marškinukai. Svarbiausia skirti dėmesio siūlėms, tai yra, rinktis tokius, kurie yra su išvirkščiomis siūlėmis ir leidžiantys vaikučiams išvengti nugulėjimo.
  Džemperiai ir megztukai
  Megztukų bei džemperių tikrai nereikia daug, tačiau bent jau kelis vienetus yra privalu turėti. Vėlgi, nepriklausomai nuo to – koks yra metų laikas. Paprasčiausiai visada bus vėsesnių dienų, o jomis svarbu užtikrinti, kad mažasis gerai jausis. Dėl to reikia sluoksniuoti drabužius, o ne tik rinktis šiltus vokelius. Megztiniai ir džemperiai turėtų būti kuo paprasčiau apvelkami, taip pat be kapišono, geriausia, be užtrauktuko, kad nekiltų jokia susižeidimo rizika.
  Kojinės
  Svarbu pasirūpinti ir kojinėmis, kurių taip pat reikia daug. Ir tokiomis, kurios yra labai šiltos, storos, ir tokiomis, kurios yra plonos, tačiau net ir vasaros dienomis, kai yra šilta, vis tiek yra būtinos. Geras pasirinkimas yra ir įvairios pėdkelnės, kurios pirmiausia šildo, o paskui ir puošia. Atminkite, kad pėdkelnės yra skirtos ne tik mergaitėms, tačiau ir berniukams. Tai patogus drabužis, kuris leis mažyliui judėti kasdien lengva ir patirti pasaulį be jokio diskomforto.
  Kūdikių miegmaišiai
  Galiausiai, būtinai įsigykite miegmaišius, kurie leis kur kas paprasčiau pasirūpinti mažojo šiluma. Ypač tuomet, kai jis miega. Nors mažieji dar nėra labai aktyvūs, tačiau miego metu gali nusimesti antklodę nuo savęs ir taip sušalti. Taip pat pavojinga kartu su vaikais miegoti po ta pačia antklode kaip ir suaugusieji (aktualu tiems, kurie miega kartu). Miegmaišis tampa puikia alternatyva.
  Drabužiai yra tikrai maloni meilės išraiška. Ne veltui tėveliai taip noriai puošia mažuosius. Tai galimybė pasakyti jiems – mylime, gerbiame ir norime sukurti tokią aplinką, kuri jums būtų tobula.
   

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija