Unisex drabužiai vaiko spintoje. Kaip aprengti „porytę“ tais pačiais drabužiais?

 • Unisex drabužiai vaiko spintoje. Kaip aprengti „porytę“ tais pačiais drabužiais?

  Auginti du skirtingų lyčių vaikučius – tikras lobis. Juk galima pamatyti – kaip skiriasi berniuko ir mergaitės charakteris, kokiomis asmenybėmis jie auga, juos analizuoti bei patirti labai skirtingus jausmus auginant žmones.
  Tiesa, minusas tas, kad reikia pasirūpinti ir skirtingais drabužiais. Juk mergaitės dažniausiai linkusios kasdienai rinktis puošnias, ryškias sukneles, kai tuo tarpu berniukams svarbiausia patogumas, kadangi tik tokiu atveju bus galima patirti nuotykius.
   

  Visgi, yra tam tikri drabužėliai, kurie puikiai tinka ir berniukui, ir mergaitei. Tuomet paaugęs vyresnysis gali rūbelį padovanoti jaunesniam broliui arba sesei.
  Tokiais drabužiais papildyti spintą – visada verta. O kokie tai rūbai?
  Džemperiai
  Vienas svarbiausių drabužių kasdienai yra džemperis. Universalus ne tik ta prasme, kad tinka berniukui ir mergaitei, tačiau ir dėl to, kad gali būti dėvimas visus metus nuo žiemos iki vasaros. Lengvas, dažniausiai krentantis, patogus, suteikia galimybę kasdien daug judėti. Jeigu norite, kad toks drabužis tiktų abiejų lyčių vaikučiams – siūlome rinktis oversized, unisex modelius, kurie yra neutralių spalvų. Abiems tikrai patiks tamsesni, puošti įvairiais pasakų personažais: nuo šuniukų patrulių iki įvairiausių herojų, kurie skatina atlikti gerus darbus. Paaugus vaikui – džemperis tikrai gali būti perduodamas mažesniam.
  Marškinėliai trumpomis rankovėmis
  Dar vienas universalus drabužis yra paprasti marškinėliai trumpomis rankovėmis, kurie taip pat reikalingi visus metus. Tik vasaros periodu jie dažniausiai yra derinami tik prie šortų, o vėsiuoju metų laiku puikiai tinka su megztuku. Kai kurie teigia, kad vyrams ir moterims parduodami marškinėliai varijuoja iškirpte. Tiesa, jeigu suaugusiųjų marškinėliai tikrai kinta, tai vaikams dažniausiai siuvamas vienas ir tas pats modelis. Vėlgi, daugiau dėmesio reikia skirti dydžiui bei spalvinei gamai. O pats modelis – tikrai puikiai tiks ir berniukui, ir mergaitei.
  Romperiai
  Kol vaikai dar yra maži – jiems apskritai jokio skirtumo, kaip jie bus rengiami. Mažyliams svarbiausia, kad mama arba tėtis visada būtų šalia, o kasdien dėvimi drabužiai nekandžiotų odos ir padėtų geriau patirti pasaulį. Dėl to laukiantis pirmosios atžalos, net ir tokiu atveju, kai žinote lytį – geriausia pirkti neutralius drabužėlius. Ypač kai žinote, kad ateityje šeima dar gausės. Geros kokybės romperiai atitarnauja net keliems vaikams, kadangi mažyliai labai greita auga ir jie paprasčiausiai nespėja sunešioti drabužėlio.
  Lauko drabužiai
  Taip pat vaikams dažniausiai siūlomi universalūs lauko drabužiai. Taip, lietpalčiai gali būti kur kas labiau „įforminti“ pagal lytį. Ypač tie, kurie skirti mergaitėms, kadangi joms dažniausiai pabrėžiama liemens linija. Tuo tarpu paprastos striukės – tikrai universalios ir vėlgi – svarbiausia yra spalvos, o ne pats modelis. Jau geriau investuoti daugiau, tačiau pirkti tikrai geros kokybės striukes, kurios leis išvengti šalčio bei drėgmės. Jos puikiai tarnaus keliems vaikams nepriklausomai nuo jų lyties.
  Šortai
  Vasaros metu vienas svarbiausių drabužių yra šortukai. Tinkami tikrai ne tik berniukams, tačiau juos mielai renkasi ir mergaitės. Dažniausiai vaikams skirti šortai yra minimalistinio dizaino, labai paprasti, tiesiog susitraukia raišteliais, kad būtų galima paprasčiausi vasaros drabužį priderinti prie vaiko figūros. Dėl tokio paprastumo jie puikiai tinka kiekvienam – ir berniukui, ir mergaitei, kurie nori laisvai judėti vasaros metu.
  Botai
  Viena universaliausių avalynių yra botai. Puiki apsauga nuo rudens drėgmės, kuri leidžia patirti visus gamtos malonumus, tačiau nesušlapti. Šio tipo avalynė – universali, kadangi modelis nekinta nuo lyties.
   

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija